درباره ما

اگر شما هم جزوی از دسته افرادی هستید که به خواندن نظرات اکتفا نمیکنید و خواهان مطمعن شدن از دقیق و درست بودن نظرات هستید من جمله اطمینان از عکس هایی که داخل سایت قرار دارند سایت جاکجاست بهترین مکان برای جلب اطمینان شما هست. جاکجاست مورد اطمینان ترین سامانه رزرواسیون اقامتگاه، هتل داخلی و خارجی و همچنین رزرو تور داخلی و خارجی میباشد. سامانه جاکجاست دارای مجوز های متعددی من جمله بند ( ب ) از وزارت محترم میراث و ... میباشد تا اعتماد و اطمینان شما مسافر گرامی را، جلب نماید . همچنین از دیگر امکانات سامانه جاکجاست میتوان به به روز بودن کلیه عکس ها، قیمت ها، اطلاعات اقامتگاه ها، هتل ها داخلی و خارجی و مورد تایید بودن کلیه موارد ذکر شده در آگهی هتل ها و اقامتگاه ها دانست همچنین در مورد تورهای گردشگری داخلی و خارجی نیز مواردی که استارت آپ جاکجاست را از بقیه استارت آپ ها مجزا میکند به صرفه بودن نرخ تورهای گردشگری به همراه بهترین کیفیت ممکن دانست.

هدف ما

ما در تلاشیم تا با شما بهترین و متنوع ترین انتخاب ها در هتل های داخلی وخارجی، اقامتگاه های سراسر ایران به همراه تور های گردشگری داخلی و خارجی به اشتراک بگذاریم .

مسئولیت ما

جا کجاست اولین سامانه رزرواسیون هتل های داخلی و خارجی، اقامتگاه، تور های گردشگری داخلی و خارجی در داخل ایران و پوشش دهی جهانی میباشد. همه ما سفیران انتقال و پیشرفت فرهنگ گردشگری هستیم .

منصور عباسی

عالی بود ممنون از خدمات خوب شما

منصور عباسی

مشتری در شمال کشور

رضا معصومی

یکی از بهترین تجربه ها رو با شما داشتم دقیقا همون چیزی بود که گفته بودید

رضا معصومی

مشتری در تهران

مسعود رضایی

ممنون از جاکجاست همه چیز مثل عکس

مسعود رضایی

مشتری در کرمان

اسد محمدی

همه چیز عالی بود لطفا به مشتری ثابت ها تخفیف هم بدید

اسد محمدی

مشتری در آبادان

آشنایی با تیم

عماد قویدل

بیان گذار و مدیرعامل

ترانه ماهرو

مدیر مارکتینگ

مسعود جهاندوست

مدیر محصول

فتانه صحرایی

طراح رابط کاربری

لیلا کرمی

تولید محتوا

صابر محمدی

امور مالی

سمیرا شاهقلیان

مدیر پروژه

بهنام باقری

مسئول فروش