ویلا نسترن 6 کردان دوخوابه استخردار

این ویلا در شهر کردان واقع شده است. ویلا نسترن 6 کردان در یک محیط آرام شهری واقع شده است. دوربین های مدار بسته در جلوی ملک وجود دارد. این خانه دارای 1 اتاق خواب مستر است. ویلا نسترن 6 کردان دارای پارکینگ روباز برای 2 خودرو می باشد.

ادامه مطلب

بوم گردی پرویز امینی قشم واحد کالینگ

بوم گردی پرویز امینی قشم در فضایی 500 متری از شهر تبار واقع شده است. بافت شهر و راه های منتهی به خانه ها آسفالت است. بوم گردی پرویز امینی قشم وای فای و صبحانه رایگان را به مهمانان عزیز ارائه می دهد. آنتن های ایرانسل، رایتل و همراه اول بسیار سالم هستند. جهت امنیت […]

ادامه مطلب

آپارتمان شهرک مطهری شیراز دوخوابه

آپارتمان شهرک مطهری شیراز در شهر شیراز (شهرک مطهری) واقع شده است. آپارتمان شهرک مطهری شیراز در یک محیط آرام شهری و بومی با امنیت بالا واقع شده است. در آپارتمان پارکینگ وجود ندارد، می توانید جلوی ساختمان پارک کنید. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند.

ادامه مطلب

ویلا سه خوابه دوبلکس استخردار آبگرم آسایش ۷۷ رامسر

ویلا آبگرم آسایش ۷۷ رامسر در شهر کتالم و در 5 کیلومتری رامسر واقع شده است. ویلا آبگرم آسایش ۷۷ رامسر در یک محیط ویلایی آرام واقع شده است. بافت محیط اطراف ویلا شهری است و جاده منتهی به اقامتگاه آسفالت است.

ادامه مطلب

ویلا مادربزرگ چالوس سه خوابه

ویلا مادربزرگ چالوس در یک محیط ویلایی آرام در شهر چالوس واقع شده است. ویلا مادربزرگ چالوس دارای دوربین های امنیتی در ورودی حیاط است. محیط محلی دارای تمامی مغازه های لازم می باشد و راه دسترسی به خانه یک جاده خاکی 10 متری می باشد.

ادامه مطلب

ویلا ساحلی عسگریان چالوس سه خوابه

ویلا ساحلی عسگریان چالوس ، رودخانه چالوش و رودخانه سرداو. سواحل زیبای این دو کوه مکانی ایده آل برای گذراندن وقت با دوستان و خانواده است. دریا جاده ساحلی شهر چالوش به سمت بلوار داریا و مرکز گردشگری توسکا و ساحل خطه ادامه دارد. دریاچه دریاچه ولاست در جاده چالوش، مخزن هاسل (ماسال) و سد […]

ادامه مطلب