از 6,000,000 ریال
رزرو آنلاین
اقامتگاه بومگردی فیبلند لتکا

توضیح

اقامتگاه بومگردی فیبلند لتکا

اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه بوم گردی این روزها بخش جدایی ناپذیر سفر عده زیادی از گردشگران و مسافرانی است. که سبک متفاوتی از سفر و اقامت را تجربه می کنند.

امروزه شمار بیشتری از مسافران به دنبال اجاره ویلا شمال. یا کرایه اقامتگاه بوم گردی هستند و دلایل خاص خود را هم دارند.

البته پیدا کردن یک ویلا شمال خوب یا رزرو اقامتگاه در بین خانه های بوم گردی کار آسانی نیست و نیاز به شناخت و بررسی زیادی دارد.

اقامتگاه فیلبند جنب زمین تفریحی ورزشی چند هکتاری شه خاک(بام فیلبند) واقع میباشد.فیلبند در شاهراه اصلی ورود مسافران به شمال کشور و با فاصله 50 کیلومتری از جاده هراز واقع میباشد.

اقامتگاه بومگردی فیبلند لتکا

اینترنت همراه اول 4G و ایرانسل +H،قرارگیری در بالاترین نقطه مسکونی فیلبند، فاصله تا قله منبع آب کمتر از 500 متر،همجوار مسیر کوهپیمایی به سمت قله کوه فیلبند،یخچال طبیعی،گوسفند سراها و…،فاصله تا بلند ترین و ناب ترین محل جهت تصویر برداری از اقیانوس ابرها تنها کوچه 8 متری میباشد.

تراکم بسیار پایین منازل مسکونی به دلیل قرارگیری با بام فیلبنداز مزیت این اقامتگاه است.شه خاک زمین ورزشی تفریحی چند هکتاری واقع در بالا ترین منطقه مسکونی فیلبند میباشد.

فاصله تا بام فیلبند(شه خاک)تنها کوچه 8 متری میباشد و نیازی به استارت خودرو جهت تردد به بام فیلبند نیست و مشکلات ناشی از ترافیک داخل محل و پارکینگ خودروها وجود ندارد.

آبگرمکن گازی،بخاری برقی و گازی،میز ناهار خوری چهار نفره،تلویزیون 29 اینچ،دو خوابه،دو تخت دو نفره ،و 20 متر تراس رو به کوه و 35 متر پذیرایی از امکانات این اقامتگاه است.

قوانین اقامتگاه بومگردی فیبلند لتکا:

_بازه زمانی ورود ساعت 14:00 و بازه زمانی خروج ساعت 13:00 می باشد.

_ارائه مدارک محرمیت برای زوجین و کارت شناسایی معتبر برای همه مسافرین در زمان پذیرش الزامی است.

_ورود حیوانات خانگی به اقامتگاه اکیدا ممنوع می باشد.

_هزینه اقامت آخرهفته ها 850000تومان می باشد.

_برگزاری جشن و مراسم در این اقامتگاه ممنوع است.

_استعمال دخانیات مجازنیست.

گردشگران عزیز چنانچه قصد سفر به فیبلند زیبا واقامت در اقامتگاه بومگردی فیبلند لتکا را دارید با ما درجاکجاست همراه باشید.جاکجاست  با ارائه فهرست اقامتگاه های بوم گردی .پرطرفدارترین بوم گردی ها را با تضمین بهترین قیمت وبیشترین تخفیف . در اختیار مسافران عزیز قرار می دهد.

امکانات

بخاری
تراس
تلوزیون
حمام
سرویس بهداشتی ایرانی
مبلمان
میزغذاخوری
یخچال
نمایش همه

مناسب بودن

برای کودکان
مناسب سالمندان

موجودی در دسترس

  • ناموجود
  • موجود

بررسی

0 بررسی

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 6,000,000 ریال هر شب
03/02/2023
-
04/02/2023

مالک