از 11,000,000 ریال
رزرو آنلاین
اقامتگاه ستاره جواهرده

توضیح

اقامتگاه ستاره جواهرده

اجاره ویلا و رزرو اقامتگاه بوم گردی این روزها بخش جدایی ناپذیر سفر عده زیادی از گردشگران و مسافرانی است که سبک متفاوتی از سفر و اقامت را تجربه می کنند.

امروزه شمار بیشتری از مسافران به دنبال اجاره ویلا شمال یا کرایه اقامتگاه بوم گردی هستند و دلایل خاص خود را هم دارند.

البته پیدا کردن یک ویلا شمال خوب یا رزرو اقامتگاه در بین خانه های بوم گردی کار آسانی نیست و نیاز به شناخت و بررسی زیادی دارد.

اقامتگاه ستاره در ییلاق زیبای جواهر ده با چشم انداز روبه کوهستان  و روبه یک روستای سیقل محله همراه با صدای دلنواز آبشار قرار دارد.

اقامتگاه ستاره جواهرده

این اقامتگاه شامل دوطبقه است،که طبقه بالا یک اتاق،یک هال، یک تراس، توالت فرنگی و آشپزخانه دارد. که اتاق ظرفیت 4 نفر را و هال هم ظرفیت 4 نفر داراست.

طبقه بالاظرفیت هفت مسافر و طبقه پایین ظرفیت سه مسافر را دارد.جمعا ده مسافر میتوانند به صورت همزمان اقامت کنند.طیقه بالا دارای تراس ولی طبقه پایین دارای ایوان است.

طبقه پایین اقامتگاه هم از نظر متراژ کاملا مشابه طبقه بالا می باشد،اما بافت قدیمی و کاهگلی خودرا حفظ کرده است. این طبقه فقط یک اتاق،سرویس بهداشتی ایرانی ومبل تخت خوابشو دارد.

هزینه اقامت با صبحانه برای دونفر هر نفر ۳۰۰ هزارتومان.برای هر نفر اضافه از دونفرتا چهار نفر هر نفر ۲۵۰ هزار تومان.برای هر نفر اضافه ازچهار نفر تا هشت نفر هر نفر ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

قوانین اقامتگاه ستاره جواهرده:

_بازه زمانی ورود ساعت 14:00 و بازه زمانی خروج 12:00 می باشد.

_ارائه مدارک شناسایی معتبر در زمان پذیرش الزامی است.

_پذیرش زوجین فقط با مدرک محرمیت معتبر امکان پذیراست.

_استعمال دخانیات در این اقامتگاه مجاز نیست.

_ورود حیوانات خانگی اکیدا ممنوع است.

گردشگران عزیز چنانچه قصد سفر به شهر زبیا ودیدنی رامسر جواهرده و اقامتگاه ستاره جواهرده را دارید با ما درجاکجاست همراه باشید.جاکجاست  با ارائه فهرست اقامتگاه های بوم گردی .پرطرفدارترین بوم گردی ها را با تضمین بهترین قیمت وبیشترین تخفیف . در اختیار مسافران عزیز قرار می دهد.

امکانات

آشپزخانه
حمام
سرویس بهداشتی ایرانی
سرویس بهداشتی فرنگی
سرویس کف خواب سنتی

مناسب بودن

برای کودکان

موجودی در دسترس

  • ناموجود
  • موجود

نقشه

Created with Sketch. رامرامسر. ییلاق جواهرده،بعد از مسجد آدینه،کوچه آدینه ۹،انتهای کوچه. لب دره ای کوچک

بررسی

0 بررسی

نوشتن یک نظر

Created with Sketch.
از 11,000,000 ریال هر شب
05/10/2022
-
06/10/2022

مالک