1. جا کجاست طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت داشته و کاربران محترم آن موظف به عدم درج هر‌ گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور می باشند. در غیر این صورت، شناسه‌ کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز برعهده‌ کاربر خواهد بود.

جا کجاست چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌نماید؟

الف) اطلاعات شخصی کاربران:کلیه کاربران جا کجاست می‎بایست جهت ایجاد حساب کاربری نام و نام خانوادگی، شماره ملی، شماره مویایل، آدرس ایمیل و سایر مشخصات فردی را در اختیار جا کجاست قرار دهند.

ب) اطلاعات فنی شامل نوع دستگاه کاربر و نوع سیستم عامل آن، تاریخ، مدت و بازه‌های استفاده کاربر از خدمات جا کجاست ، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور، کوکی‌ها، نوع و نسخه مرورگر، تمام اطلاعات در خصوص رزروهای کاربر، مکالمات با پشتیبانی جا کجاست.

تبصره ۱: جمع‌آوری این اطلاعات این امکان را برای جا کجاست فراهم می­آورد که تجربه کاربری را برای کاربران بهبود و ارتقا ببخشد.

تبصره ۲: مرورگر اینترنت، کوکی‌ها را برای پیگیری و گاهی ردگیری اطلاعات خاصی بر روی کامپیوتر کاربر ذخیره می‌کند. کاربران می‌توانند مرورگر خود را تنظیم کنند تا کوکی‌ها را ذخیره نکند و یا در هنگام ذخیره هشدار دهد. اگر کاربر از این امکان استفاده کند ممکن است بخش‌هایی از سایت به درستی عمل نکنند.

ج) اکثر اطلاعاتی که از کاربران جمع آوری می‌شود توسط خود کاربر در اختیار جا کجاست قرار داده می‌شود. بخشی از اطلاعات کاربران از سوی جا کجاست به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود مانند وقتی که با استفاده از کوکی‌های مرورگر یا نرم افزار برای بازدید یا استفاده از وب سایت اقدام می‌نمایید.

ذخیره سازی اطلاعات در جا کجاست به چه شکلی است؟

۱- برای ذخیره‌سازی اطلاعات کاربران از فناوری‌های پیچیده و به روز در جا کجاست استفاده می‌شود و تیم فنی جا کجاست تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا حد الامکان از خطرات مربوط به افشای اطلاعات کاربران، آسیب دیدن یا سوء استفاده از آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

۲- کلیه اطلاعات کاربران در مکان و سرور امن نگه داری می‌شوند و فقط تعدادی از کارمندان جا کجاست در چارچوب قوانین و آیین‌نامه­های شرکت، مجاز به دسترسی به اطلاعات در راستای ایفای تعهدات خود هستند.

۳- با وجود تمام تلاش­های جا کجاست برای حفظ اطلاعات و عدم دسترسی اشخاص ثالث به اطلاعات کاربران، ممکن است در نتیجه اقدامات خرابکارانه و حملات سایبری، اشخاص ثالث به بخش یا تمامی اطلاعات به صورت غیر مجاز دسترسی پیدا کنند. در این صورت جا کجاست مسئولیتی بر عهده نداشته و جا کجاست در چارچوب قوانین موجود نسبت به طرح دعوا علیه اشخاص ثالث به منظور حفظ حقوق خود و کاربران خود اقدامات مقتضی را صورت خواهد داد.

۴) جا کجاست به چه منظور از اطلاعات استفاده می‌نماید؟

۱)   ارایه خدمات و افزایش سطح خدمات.

۲)   برای محافظت از کاربران خود: به منظور جلوگیری از خطراتی مثل فیشینگ و با هدف شناسایی رفتارهای مشکوک، کلاهبرداری و برای جلوگیری از تقلب احتمالی.

۳)   با هدف اندازه گیری، تحقیق و توسعه بازار.

۴)   ارتباط با کاربران.

۵)   ارسال مطالب آموزشی، خبری و تبلیغاتی. اگر تمایلی به دریافت چنین محتوایی را ندارید، می‌توانید نسبت به لغو اشتراک اقدام نمایید. لازم به ذکر است انصراف از این موارد ممکن است دسترسی به خدمات جا کجاست را برای کاربران با مشکل مواجه کند.

۵) ارتباط با جا کجاست

جا کجاست تمام تلاش خود را در رابطه با حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران به کار می‌گیرد. اگر در رابطه با مفاد این سند سوالی دارید، لطفاً از طریق بخش تیم پشتیبانی یا ایمیل info@jakojast.com سوالات خود را با ما در میان بگذارید.