درباره جاکجاست

درباره جاکجاست

تیم جاکجاست متشکل از جوانان خلاق و پرانرژی است که با همکاری یکدیگر سعی بر آن دارد تا با معرفی درباره اقامتگاه های باکیفیت و برتر در سراسر ایران، سهم کوچکی از خاطرات خوب شما از یک سفر به یاد ماندنی باشد. فرصت استقبال و میزبانی از شما مشتریان عزیز افتخاریست که نصیب جاکجاست شده است.پشتیبانان ما همواره در خدمت شما مهمانان و مسافران عزیز تا آخر سفر شما خواهند بود تا سفر آرام و بی دردسری را داشته باشید . 

چرا مشتریان جاکجاست را انتخاب میکنند؟

مجوز‌های معتبر

سامانه جاکجاست دارای مجوز های متعددی من
جمله بند ( ب ) از وزارت محترم میراث میباشد.

به روز بودن

تمامی قیمت ها، تصاویر و اطلاعات اقامتگاه ها و کلیه
موارد ذکر شده در آگهی توسط جاکجاست ضمانت میشود.

عکسبرداری اختصاصی

بیشتر تصاویر موجود در وب سایت توسط
تیم اختصاصی جاکجاست تهیه شده است.

مقرون به صرفه بودن

به صرفه بودن نرخ تورهای گردشگری، اقامتگاه ها
و آپارتمان ها در کنار بهترین کیفیت ممکن

اهداف جاکجاست

ما قصد داریم تا از طریق سایت جاکجاست فضایی ایمن و جذاب را برای صاحبان آپارتمان ها/خانه ها/ویلاها/کلبه ها و سایر اماکن مسکونی فراهم آوریم تا بتوانند املاک مبله خود را در تاریخ معین با نرخ و شرایط خود تعیین نمایند ،جهت اجاره روزانه،هفتگی و ماهانه در اختیار مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی قرار دهند.در ادامه درباره جاکجاست این تیم هدف اصلی خود را در ایجاد سفری امن و آرام برای مسافران و مهمانان گرامی خود میبیند .

همکاری با جاکجاست

در تیم جاکجاست همیشه برای شما جا هست. اگر صاحب اقامتگاه هستید میتوانید با ثبت اقامتگاه خود در وب سایت کسب درآمد کنید و یا با معرفی ما به بقیه میتوانید از پیشنهادات و تخفیفات ویژه جاکجاست در سفرهای خود بهره مند شوید.

برای اطلاع بیشتر از مزایای همراهی با ما از طریق تماس با جاکجاست با ما در ارتباط باشید.