ویلا کشاورز کردان دوخوابه استخردار

ویلا در شهر کردان(سنقر آباد) واقع شده است. ویلا کشاورز کردان در محیطی آرام و غیر بومی واقع شده است. عمارت نگهبانی می شود. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند. محل اقامت قبل از ورود به طور کامل تمیز می شود.

ادامه مطلب

ویلا نوین کردان دوخوابه استخردار آبگرم

ویلا در بهارک دم واقع شده است. ویلا نوین کردان در محیطی آرام، روستایی و بومی واقع شده است. بافت جامعه ویلاهای روستایی و جاده منتهی به اقامتگاه جاده آسفالت است. پذیرش گروه مجرد غیرممکن است.

ادامه مطلب

ویلا گلستان 4 کردان دوخوابه استخردار آبگرم

این اقامتگاه در کوهسار کردان واقع شده و دارای استخر سرد در تابستان و استخر آب گرم در زمستان می باشد. ویلا گلستان 4 کردان نگهبانی می شود.

ادامه مطلب

ویلا پَناه کردان دوخوابه استخردار آبگرم

این ویلا در شهر کردان واقع شده است. ویلا پَناه کردان در یک محیط آرام روستایی و غیر بومی واقع شده است. دوربین های امنیتی و یک نگهبان در ورودی اقامتگاه وجود دارد.

ادامه مطلب

ویلا پاییزی کردان دوخوابه استخردار آبگرم

ویلا در شهر کردان (شهرک زعفرانیه) واقع شده است. ویلا پاییزی کردان در محیطی آرام و غیر بومی واقع شده است. خانه دارای دوربین های امنیتی و نگهبان در جلوی در است. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند. 5 دقیقه با ماشین تا پمپ بنزین، سوپرمارکت ها و نانوایی ها، و 10 […]

ادامه مطلب

ویلا نسترن 6 کردان دوخوابه استخردار

این ویلا در شهر کردان واقع شده است. ویلا نسترن 6 کردان در یک محیط آرام شهری واقع شده است. دوربین های مدار بسته در جلوی ملک وجود دارد. این خانه دارای 1 اتاق خواب مستر است. ویلا نسترن 6 کردان دارای پارکینگ روباز برای 2 خودرو می باشد.

ادامه مطلب

ویلا مهیار 2 کردان دوخوابه استخردار

ویلا در شهر (کردان) واقع شده است. ویلا مهیار 2 کردان در یک محیط ویلایی آرام و غیر بومی واقع شده است. یک نگهبان در محل اقامت مستقر است. استخر ویلا مجهز به تصفیه اتوماتیک 24 ساعته می باشد. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند. سوپرمارکت و نانوایی 5 دقیقه با ماشین فاصله […]

ادامه مطلب

ویلا امیریل ۳ کردان دوخوابه استخردار

ویلا در شهر کردان (زکی آباد) واقع شده است. ویلا امیریل ۳ کردان در محیطی آرام و غیر بومی واقع شده است.  آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند. از سوپرمارکت ها و نانوایی ها 1 دقیقه با ماشین، تا داروخانه ها و کلینیک ها حدود 15 دقیقه و تا پمپ بنزین ها […]

ادامه مطلب

آپارتمان ایثار سعادت آباد یک خوابه تهران

لطفا 1 ساعت قبل از رسیدن با میزبان تماس گرفته شود امکان پذیرش آقایون بالای 2 نفر وجود ندارد. پذیرش میهمانان تا ساعت 10:30 شب امکان پذیر است.

ادامه مطلب

ویلا طلایی کردان دوخوابه استخردار آبگرم

ساعت پذیرش تا ساعت 22:00 می باشد. جاده روبروی ویلا آسفالت است و در فاصله 3 دقیقه سوپرمارکت وجود دارد. کارت خودرو و کارت ملی باید در بدو ورود تحویل داده شود. در صورت نیاز به بازدید افراد اضافی، برای هر نفر یک میلیون تومان هزینه دریافت می شود. ویلا طلایی کردان دارای دو پارکینگ […]

ادامه مطلب