آپارتمان اقدسیه 2 تهران دوخوابه

این اقامتگاه در تهران (اقدسیه، بلوار اوشان) واقع شده است. از خیابان دانشگاه (اقدسیه، بلوار اوشان) قابل دسترسی است. آپارتمان اقدسیه 2 تهران در یک محیط مسکونی آرام واقع شده است. بافت محله مسکن شهری است و راه های منتهی به خانه ها آسفالت است.

ادامه مطلب

ویلا ماد کردان دوخوابه استخردار

ویلا در شهر کردان (تهراندشت) واقع شده است. ویلا ماد کردان در محیطی آرام شهری و غیر بومی واقع شده است. در ویلا ماد کردان نگهبانی وجود دارد. استخر ویلا مجهز به تصفیه اتوماتیک 24 ساعته می باشد.گروه های مجرد خانم پذیرفته می شود.

ادامه مطلب

آپارتمان شنیتا VIP اصفهان سه خوابه

آپارتمان در شهر اصفهان واقع شده است. آپارتمان شنیتا VIP اصفهان قابل دسترسی از خیابان شمس آبادی در محیطی آرام مسکونی واقع شده است. دوربین های امنیتی و یک نگهبان در ورودی اقامتگاه وجود دارد.

ادامه مطلب

سوئیت الماس مطلق مشهد یک خوابه

سوئیت الماس مطلق مشهد در طبقه همکف یک ساختمان دو طبقه واقع شده است. این اقامتگاه تقریباً 10 دقیقه با ماشین از حرم فاصله دارد. سوئیت الماس مطلق مشهد در چند دقیقه پیاده روی از فروشگاه های زنجیره ای افق کروش، جانبو و اتکا، و همچنین یک کلینیک، یک خشکشویی، یک سوپرمارکت، یک میوه فروشی […]

ادامه مطلب

سوئیت رجبی ۳۲ مشهد دوخوابه

این آپارتمان در مشهد واقع شده است. سوئیت رجبی ۳۲ مشهد در یک محیط مسکونی آرام واقع شده است. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند.

ادامه مطلب

بوم گردی قبیله آزاد قشم

بوم گردی قبیله آزاد قشم در زمینی به مساحت 3500 متر در کرزین واقع شده است. 1 پارکینگ در بوم گردی قبیله آزاد قشم مشترک برای مهمانان عزیز می باشد. سرویس خواب در این اقامتگاه تخت است. محیط اطراف کویری است.

ادامه مطلب

آپارتمان مساوات شیراز سه خوابه

آپارتمان مساوات شیراز دارای پارکینگ سرپوشیده و آسانسور می باشد. داروخانه، درمانگاه، سوپرمارکت و نانوایی 5 تا 10 دقیقه، بازار وکیل، ارگ کریمخان و شاهچراغ 40 دقیقه، مجتمع گردشگری خلیج فارس 5 دقیقه، باغ ارم و باغ عفیف آباد 30 دقیقه فاصله دارند، مقبره حافظ. و سعدی 40 دقیقه فاصله دارند. آنتن های همراه اول، […]

ادامه مطلب

ویلای دو خوابه درکه

ویلای دربست در نقطه بسیار دنج و ارام دور از سر وصدای شهری نزدیک به رودخانه و کافه رستوران های درکه با امکانات کامل رفاهی اماده پذیرای از مهمان میباشد

ادامه مطلب

آپارتمان ستارخان عفیف آباد شیراز سه خوابه

آپارتمان نوساز واقع در شیراز. آپارتمان ستارخان عفیف آباد شیراز در یک محیط آرام مسکونی و بومی واقع شده است. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند

ادامه مطلب

آپارتمان چمران 48 شیراز دوخوابه

آپارتمان چمران 48 شیراز در محدوده باغ بلوار بهشت ​​و بلوار چمران شیراز واقع شده است. آپارتمان چمران 48 شیراز بسیار دلپذیر و آرام است. این اقامتگاه در فاصله 10 دقیقه ای از مرکز شهر قرار دارد. دسترسی آسان و راحت به نقاط مختلف شهر دارد.

ادامه مطلب