آپارتمان ایثار سعادت آباد یک خوابه تهران

لطفا 1 ساعت قبل از رسیدن با میزبان تماس گرفته شود امکان پذیرش آقایون بالای 2 نفر وجود ندارد. پذیرش میهمانان تا ساعت 10:30 شب امکان پذیر است.

ادامه مطلب

سوئیت فلت بلوار فردوس 6 تهران

آپارتمان در تهران (بلوار فردوس) واقع شده است. سوئیت فلت بلوار فردوس 6 تهران در یک محیط مسکونی آرام واقع شده است. پس زمینه محله آپارتمان های شهری و دسترسی به خانه ها آسفالت است.

ادامه مطلب

آپارتمان ولیعصر 2 تهران یک خوابه

ورود و خروج از پارکینگ بعد از ساعت 12:00 مطلقاً ممنوع است. آپارتمان ولیعصر 2 تهران امکان اسکان کودکان را ندارد. در صورت بی توجهی مستاجر به وضعیت و امتناع موجر از تحویل رزرو به مستاجر هنگام تحویل گرفتن واحد، مستاجر حق اعتراض نخواهد داشت و موظف به پرداخت هزینه رزرو واحد خواهد بود. استفاده […]

ادامه مطلب

آپارتمان لاله تهرانسر تهران یک خوابه

آپارتمان واقع در تهران (خیابان لاله). آپارتمان لاله تهرانسر تهران در یک محیط مسکونی آرام واقع شده است.  آپارتمان لاله تهرانسر تهران دارای دوربین های مدار بسته و نگهبان در قسمت های مشترک می باشد. ملک دارای پارکینگ سرپوشیده برای 1 ماشین می باشد. این خانه در طبقه اول واقع شده است و برای مهمانانی […]

ادامه مطلب

آپارتمان دیپلمات فردوس غرب تهران یک خوابه

همراه داشتن کارت ملی هوشمند یا شناسنامه به نام شخص رزرو کننده الزامی است. از ساعت 10 صبح جهت هماهنگی با صاحبخانه تماس بگیرید. پذیرش مهمان در آپارتمان دیپلمات فردوس غرب  تا ساعت 22:00 باز است.

ادامه مطلب

آپارتمان پاشازاده جیحون تهران دوخوابه

آپارتمان دربست است. پارکینگ در ملک وجود ندارد. آپارتمان پاشازاده جیحون در طبقه 4 قرار دارد و دارای پله می باشد که برای مهمانانی که با افراد مسن، کودکان و معلولان سفر می کنند بسیار مهم است. آپارتمان دارای آسانسور می باشد.

ادامه مطلب

آپارتمان دیاموند 2 پونک تهران دوخوابه

دیاموند 2 پونک تهران ، مهمان پذیرایی 12 شب نما می پوشد در غیر این صورت باید هماهنگ شود در طول اقامت میهمانان مجاز نیستند نرخ ارز امکان پذیر نیست شناسه ملی الزامی است پذیرش شهروندان با ارائه گذرنامه برای همه افراد انجام می شود نکات بیشتر برای دانستن پذیرش اقامتگاه تنها یک گروه حداکثر […]

ادامه مطلب

آپارتمان آچیلا شریعتی تهران دوخوابه

آپارتمان واقع در تهران. ساعت پذیرش تا ساعت 23:00 می باشد. آپارتمان آچیلا شریعتی تهران در یک مجتمع مسکونی غیر بومی آرام واقع شده است. دوربین مداربسته در ورودی اقامتگاه وجود دارد. آپارتمان دربست است.

ادامه مطلب

آپارتمان دیاموند 1 پونک تهران دوخوابه

دیاموند 1 پونک تهران ، مهمان پذیرایی 12 شب نما می پوشد در غیر این صورت باید هماهنگ شود در طول اقامت میهمانان مجاز نیستند نرخ ارز امکان پذیر نیست شناسه ملی الزامی است پذیرش شهروندان با ارائه گذرنامه برای همه افراد انجام می شود نکات بیشتر برای دانستن پذیرش اقامتگاه تنها یک گروه حداکثر […]

ادامه مطلب

آپارتمان رز سعادت آباد تهران یک خوابه

آپارتمان واقع در تهران (سعادت آباد). از علامه شمالی می توان به سعادت آباد رسید. آپارتمان رز سعادت آباد تهراندر یک محیط مسکونی آرام واقع شده است. پس زمینه محله آپارتمان های شهری و دسترسی به خانه ها آسفالت است.

ادامه مطلب