ویلا نوین کردان دوخوابه استخردار آبگرم

ویلا در بهارک دم واقع شده است. ویلا نوین کردان در محیطی آرام، روستایی و بومی واقع شده است. بافت جامعه ویلاهای روستایی و جاده منتهی به اقامتگاه جاده آسفالت است. پذیرش گروه مجرد غیرممکن است.

ادامه مطلب

ویلا پَناه کردان دوخوابه استخردار آبگرم

این ویلا در شهر کردان واقع شده است. ویلا پَناه کردان در یک محیط آرام روستایی و غیر بومی واقع شده است. دوربین های امنیتی و یک نگهبان در ورودی اقامتگاه وجود دارد.

ادامه مطلب

ویلا خیری کردان دوخوابه استخردار آبگرم

فاصله تا سوپرمارکت 2 دقیقه با ماشین جاده آسفالت منتهی به ورودی ویلا. ویلا خیری کردان شهرکی با نگهبانی 24 ساعته می باشد. بادکنک ها در مراسم با هزینه اضافی در دسترس هستند و باید از قبل با برگزار کننده هماهنگ شوند.

ادامه مطلب

ویلا آبشار2 کردان دوخوابه استخردار

باید کارت ملی و کارت ماشین شخصی خود را به همراه داشته باشید. عدم نظافت ویلا آبشار2 کردان جریمه خواهد داشت.

ادامه مطلب

آپارتمان ریحانی هروی تهران دوخوابه

آپارتمان واقع در تهران (هروی). آپارتمان ریحانی هروی تهران در یک محیط مسکونی آرام واقع شده است. پارکینگ در ملک وجود ندارد. آپارتمان ریحانی هروی تهران در طبقه اول واقع شده است و برای مهمانانی که با سالمندان، کودکان و افراد دارای معلولیت سفر می کنند ایده آل است. آپارتمان دارای آسانسور می باشد.

ادامه مطلب

ویلا دریای آبی چالوس سه خوابه استخردار آبگرم

ویلا در شهر چالوس (سردآبرود) واقع شده است. ویلا دریای آبی چالوس در یک محیط جنگلی آرام و غیر بومی قرار دارد. محیط اجتماع یک ویلای جنگلی است و جاده منتهی به اقامتگاه 100 متر است. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند. تا پمپ بنزین 300 متر و تا سوپرمارکت و نانوایی […]

ادامه مطلب

آپارتمان شنیتا VIP اصفهان سه خوابه

آپارتمان در شهر اصفهان واقع شده است. آپارتمان شنیتا VIP اصفهان قابل دسترسی از خیابان شمس آبادی در محیطی آرام مسکونی واقع شده است. دوربین های امنیتی و یک نگهبان در ورودی اقامتگاه وجود دارد.

ادامه مطلب

آپارتمان چهارباغ عباسی اصفهان دوخوابه

آپارتمان چهارباغ عباسی اصفهان در شهر اصفهان واقع شده است. آپارتمان چهارباغ عباسی اصفهان در محیطی آرام از ویلا و آپارتمان واقع شده است.

ادامه مطلب

آپارتمان نورجان شیراز سه خوابه

آپارتمان در شهر شیراز واقع شده است. آپارتمان نورجان شیراز در آپارتمانی آرام و محیطی غیر بومی واقع شده است. آپارتمان نورجان شیراز دارای دوربین های امنیتی در قسمت های مشترک و نگهبان است. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند

ادامه مطلب

آپارتمان چمران 48 شیراز دوخوابه

آپارتمان چمران 48 شیراز در محدوده باغ بلوار بهشت ​​و بلوار چمران شیراز واقع شده است. آپارتمان چمران 48 شیراز بسیار دلپذیر و آرام است. این اقامتگاه در فاصله 10 دقیقه ای از مرکز شهر قرار دارد. دسترسی آسان و راحت به نقاط مختلف شهر دارد.

ادامه مطلب