ویلا عمارت گیتار کردان سه خوابه استخردار

ویلا عمارت گیتار کردان دارای 3 اتاق خواب مستر می باشد. این اقامتگاه دارای پارکینگ سرپوشیده برای 6 ماشین می باشد. این اقامتگاه دارای روف گاردن میباشد. این خانه دوبلکس با 20 پله است که آن را به ویژه برای افراد مسن، کودکان و افراد دارای معلولیت نامناسب می کند.

ادامه مطلب

ویلا چمران 1 کردان سه خوابه استخردار آبگرم

ویلا در شهر کردان (اوغلان تپه) واقع شده است. ویلا چمران 1 کردان در یک محیط آرام جنگلی غیر بومی واقع شده است. عمارت نگهبانی شده است. ویلا محصور، محیط نزدیک ویلا جنگلی و جاده منتهی به خانه 20 متری خاکی می باشد. آنتن ماهواره های اول ایرانسل و رایتل سالم است. تا پمپ بنزین […]

ادامه مطلب

ویلا آرتین کردان سه خوابه استخردار

گروه های مجرد فقط برای خانم ها مجاز هستند. ویلا آرتین کردان 900 متر تا یک سوپرمارکت و نانوایی و 1 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد. بافت خانه شهری و دسترسی به خانه آسفالت و 20 متر باقی مانده خاکی است. یک پارکینگ در فضای باز برای 3 ماشین وجود دارد

ادامه مطلب

ویلا ماموت کردان دوخوابه استخردار

ویلا در شهر کردان جنوبی (عباس آباد) واقع شده است. از جاده سهیلیه می توان به لشگر آباد (عباس آباد) رسید. ویلا ماموت کردان در محیطی آرام، ویلایی و غیر بومی واقع شده است. یک دوربین مداربسته در ورودی خانه وجود دارد. ویلا دربست است دارای 1 اتاق مستر میباشد. آپارتمان دارای پارکینگ روباز برای […]

ادامه مطلب

ویلا کشاورز کردان دوخوابه استخردار

ویلا در شهر کردان(سنقر آباد) واقع شده است. ویلا کشاورز کردان در محیطی آرام و غیر بومی واقع شده است. عمارت نگهبانی می شود. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند. محل اقامت قبل از ورود به طور کامل تمیز می شود.

ادامه مطلب

ویلا نوین کردان دوخوابه استخردار آبگرم

ویلا در بهارک دم واقع شده است. ویلا نوین کردان در محیطی آرام، روستایی و بومی واقع شده است. بافت جامعه ویلاهای روستایی و جاده منتهی به اقامتگاه جاده آسفالت است. پذیرش گروه مجرد غیرممکن است.

ادامه مطلب

ویلا گلستان 4 کردان دوخوابه استخردار آبگرم

این اقامتگاه در کوهسار کردان واقع شده و دارای استخر سرد در تابستان و استخر آب گرم در زمستان می باشد. ویلا گلستان 4 کردان نگهبانی می شود.

ادامه مطلب

ویلا پَناه کردان دوخوابه استخردار آبگرم

این ویلا در شهر کردان واقع شده است. ویلا پَناه کردان در یک محیط آرام روستایی و غیر بومی واقع شده است. دوربین های امنیتی و یک نگهبان در ورودی اقامتگاه وجود دارد.

ادامه مطلب

ویلا پاییزی کردان دوخوابه استخردار آبگرم

ویلا در شهر کردان (شهرک زعفرانیه) واقع شده است. ویلا پاییزی کردان در محیطی آرام و غیر بومی واقع شده است. خانه دارای دوربین های امنیتی و نگهبان در جلوی در است. آنتن های همراه اول، ایرانسل و رایتل سالم هستند. 5 دقیقه با ماشین تا پمپ بنزین، سوپرمارکت ها و نانوایی ها، و 10 […]

ادامه مطلب

ویلا نسترن 6 کردان دوخوابه استخردار

این ویلا در شهر کردان واقع شده است. ویلا نسترن 6 کردان در یک محیط آرام شهری واقع شده است. دوربین های مدار بسته در جلوی ملک وجود دارد. این خانه دارای 1 اتاق خواب مستر است. ویلا نسترن 6 کردان دارای پارکینگ روباز برای 2 خودرو می باشد.

ادامه مطلب